• -30,00 zł
200x220 Prześcieradło nieprzemakalne 200x220
search
  • 200x220 Prześcieradło nieprzemakalne 200x220

200x220 Prześcieradło nieprzemakalne 200x220

107,74 zł
77,74 zł Zniżka 30,00 zł
Brutto

Prześcieradło nieprzemakalne na materac 200x220 

Nasze prześcieradła zostały wykonane z bardzo dobrej jakości naturalnych materiałów, co sprawia, że są bezpieczne dla skóry.

Prześcieradła wodoodporne są hipoalergiczne, skutecznie chronią przed bakteriami oraz roztoczami. 

Jeśli chcesz zabezpieczyć swój materac przed przemakaniem i zabrudzeniami oraz uchronić go od zniszczenia - wybierz prześcieradło nieprzemakalne z naszego sklepu.

Produkt wyprodukowany w Polsce

Ilość

 

Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku

 

Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny

 

Masz pytanie - tel: 694 688 822

 

Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena

Dlaczego wodoodporność jest taka ważna dla materaca?

Prześcieradło nieprzemakalne ma za zadanie chronić nasz materac i zapewnić nam higienę podczas snu. Materac, który został zalany bardzo szybko może zwilgotnieć. Nadmierna wilgoć nie tylko sprzyja rozwojowi bakterii, ale może sprawić, że nasz materac straci swoje właściwości. Dlatego tak ważne jest to, aby materac zachować w suchości. Jeżeli rozlany napój przedostanie się do materaca i powstanie plama, mamy wówczas problem. Środki chemiczne mogą pogorszyć sprawę. Mogą źle wpłynąć na materiał, a nawet go zniszczyć. Dochodzą do tego również przypadki tego typu, że środek chemiczny może wywołać wysypkę czy podrażnienia skóry podczas snu. Ingerencja wodą z gąbką również nie jest dobrym pomysłem. Zwiększamy wtedy wilgoć materaca. Dlatego właśnie najlepszym sposobem  jest zapobieganie zabrudzeniom i plamom.

Komentarze (28)
Oceń