• -30,00 zł
180x200 Prześcieradło nieprzemakalne 180x200
search
  • 180x200 Prześcieradło nieprzemakalne 180x200

180x200 Prześcieradło nieprzemakalne 180x200

105,28 zł
75,28 zł Zniżka 30,00 zł
Brutto

Prześcieradło nieprzemakalne 180x200

W 100% wodoodporne, w 100% bezpieczne. Stworzone z naturalnych i oddychających materiałów - prześcieradła nieprzemakalne zapewniają skuteczną ochronę materaca i zabezpieczają przed jego zniszczeniem. 

Nasze produkty posiadają bardzo dobre właściwości antybakteryjne i antyalergiczne, mogą być stosowane nawet dla najbardziej wymagającej pielęgnacji skóry.

PRODUKTY PRODUKOWANE W POLSCE i tylko z najlepszej jakości, naturalnych materiałów.

Wybierz prześcieradło nieprzemakalne na materac 180x200cm! 

Ilość

 

Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku

 

Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny

 

Masz pytanie - tel: 694 688 822

 

Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena

Prześcieradła nieprzemakalne - Sposób na czystość materaca

To czy nasz materac jest czysty, czy nie ma ogromny wpływ na jakość naszego snu. Kurz, roztocza i bakterie potrafią czasami nawet wybudzić ze snu. Ludzki organizm reaguje na te elementy kaszlem, katarem czy łzawieniem oczu. Nie są to dogodne warunki do spania, dlatego warto się zastanowić w jaki sposób możemy zachować nie tylko dłuższą żywotność materaca, ale też lepszą jakość snu.

Zapobieganie zabrudzeniom się opłaca

Istnieje wiele ciekawych sposobów na czyszczenie materaca. Jednym z nich jest stosowanie sody oczyszczonej na materacu. Wówczas pozbywamy się przykrych zapachów. Olejek z drzewa herbacianego ma podobny efekt. Jednak problem pojawia się, gdy przychodzi nam czyszczenie uporczywych plam. Stosowanie chemii może się wtedy nie opłacić. Zdarzyć się może tak, że silny środek chemiczny zniszczy materiał w naszym materacu. Woda i gąbka z reguły też nie spisuje się dobrze, gdyż łatwo wtedy o wprowadzenie wilgoci do środka materaca, co z kolei wpływa na rozwój bakterii, grzybów i pleśni. Powinniśmy zatem zapobiegać zabrudzeniom materaca jak to tylko możliwe, a w tym pomóc mogą nam właśnie prześcieradła nieprzemakalne.

Komentarze (28)
Oceń