• -30,00 zł

140x200 Prześcieradło nieprzemakalne 140x200

101,59 zł
71,59 zł Zniżka 30,00 zł
Brutto

Prześcieradło nieprzemakalne 140x200 - zapewni 100% ochronę Twojego materaca przed przemakaniem. Prześcieradło skutecznie chroni przed zabrudzeniami oraz plamami, które są trudne do wyczyszczenia. 

Wykorzystujemy naturalne materiały, które są przyjemne w dotyku i nie powodują podrażnień! Dzięki temu nasze prześcieradła są antyalergiczne i chronią przed bakteriami oraz roztoczami.

Prześcieradła są PRODUKOWANE W POLSCE 

Ilość

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Używanie prześcieradeł nieprzemakalnych zapewnia skuteczną ochronę materaca przed wszelkimi zabrudzeniami - komu nie zdarzyło się rozlać kawy w łóżku? Nasze produkty wodoodporne przychodzą z pomocą! Prześcieradła ochronne zapobiegają przed przemakaniem oraz chronią przed rozprzestrzenianiem się bakterii. Korzystając z nieprzemakalnych ochraniaczy, zapewniasz sobie higienę oraz bezpieczeństwo snu!

• 100% wodoodporność

• skuteczna ochrona przed plamami i zabrudzeniami

• bezpieczeństwo użytkowania

• trwała i wytrzymała konstrukcja

To tylko niektóre cechy, które wyróżniają nasze prześcieradła nieprzemakalne. 

Nasze produkty są produkowane w Polsce i tworzone z wykorzystaniem naturalnych, przyjemnych dla ciała materiałów, które zapewniają niezwykły komfort użytkowania. Wierzchnia warstwa prześcieradła to delikatna bawełna frotte, która jest oddychająca i ułatwia swobodną cyrkulację powietrza. 

Skład: bawełna frotte + membrana poliuretanowa 

Właściwości naszych prześcieradeł pozwalają na korzystanie z nich zarówno w domu, jak i w szpitalach, hospicjach, wszelkich placówkach medycznych, hotelach i SPA. 

Nasze produkty nieprzemakalne świetnie pasują nie tylko na materace, ale można zabezpieczyć przy ich użyciu także fotele i kanapy. 

Wybierz prześcieradło nieprzemakalne 140x200cm!

1000 Przedmioty
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.