• -30,00 zł
80x200 Prześcieradło nieprzemakalne 80x200
search
  • 80x200 Prześcieradło nieprzemakalne 80x200

80x200 Prześcieradło nieprzemakalne 80x200

94,21 zł
64,21 zł Zniżka 30,00 zł
Brutto

Rewelacyjna jakość wykonania oraz 100% skuteczność

Prześcieradła nieprzemakalne z naszego sklepu zapewnią Ci niezwykły komfort użytkowania i skuteczną ochronę Twojego materaca przed wszelkimi zabrudzeniami.

Wybierając prześcieradła nieprzemakalne zapewnisz sobie 100% ochronę i bezpieczeństwo użytkowania. 

Korzystamy z naturalnych materiałów, które gwarantują bezpieczeństwo użytkowania - nie powodują podrażnień i są bardzo przyjemne dla skóry. Nasze produkty są hipoalergiczne.

PRODUKT POLSKI

Wybierz prześcieradło nieprzemakalne 80x200!

Ilość

 

Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku

 

Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny

 

Masz pytanie - tel: 694 688 822

 

Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena

W jakich przypadkach warto rozważyć zakup nieprzemakalnego prześcieradła?

Przypadków, w których nieprzemakalne prześcieradło przyda się jest bardzo wiele. Jednym z nich jest ochrona materaca przed ludzkim potem, który wydzielany jest prawie każdej nocy. Unikniemy wtedy żółtych plam na materacu. Nieprzemakalne prześcieradło to również dobre rozwiązanie dla miłośników jedzenia śniadań w łóżku. Wówczas nie musimy się martwić o to, że rozlana przypadkiem kawa dotrze do naszego materaca. Nieprzemakalne prześcieradło chroni nasz materac również przed zwierzętami, szczególnie tymi małymi, które jeszcze nie są nauczone tego, że swoje potrzeby należy wykonywać w konkretnych miejscach.

Prześcieradła dla osób starszych i chorych

Prześcieradła nieprzemakalne są bardzo popularne we wszelkiego rodzaju domach opieki. Tam często bywają osoby, które ze względu na swoje zdrowie są zmuszone większość czasu spędzać w łóżku. Zastosowanie takiego prześcieradła nie tylko pomoże w zachowaniu większej higieny, lecz jest to także spore ułatwienie dla osób opiekujących się pacjentem. Zabrudzone prześcieradło wystarczy wrzucić do pralki, aby mogło potem znowu służyć i chronić materac przed wilgocią i zanieczyszczeniami.

Komentarze (29)
Oceń