• -25,00 zł
40x90 Prześcieradło nieprzemakalne 90x40
search
  • 40x90 Prześcieradło nieprzemakalne 90x40

40x90 Prześcieradło nieprzemakalne 90x40

75,83 zł
50,83 zł Zniżka 25,00 zł
Brutto

Prześcieradło nieprzemakalne w rozmiarze 40x90

Idealnie sprawdzi się w łóżeczku dziecięcym, dzięki zastosowaniu delikatnych i bezpiecznych dla skóry materiałów nie musisz martwić sie o podrażnienia swojego maleństwa.

Nasze prześcieradła zapewniają w pełni skuteczną ochronę materaca przed zabrudzeniami i zmoczeniem.  Takie działanie jest zagwarantowane dzięki ich 100% wodoodporności. 

Wykorzystane do produkcji materiały sprawiają, że nasze prześcieradła nie tylko doskonale chronią materac przez plamami, ale także mają one właściwości antyalergiczne i są niezwykle przyjemne dla ciała.

Prześcieradła są PRODUKOWANE W POLSCE.

Wybierz ochronne prześcieradło na materac 40x90cm! 

Ilość

 

Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku

 

Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny

 

Masz pytanie - tel: 694 688 822

 

Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena

Prześcieradło nieprzemakalne - Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Wodoszczelne prześcieradło sprawdzi się w każdej sypialni, przy każdym materacu. Prześcieradła tego typu charakteryzują się bardzo dużą wygodą z racji na miękką i przyjemną warstwę wierzchnią, pod którą znajduje się powłoka wodoszczelna. To właśnie ta powłoka odpowiada za nie doprowadzanie brudu i cieczy do wnętrza materaca.

Komu takie prześcieradło najbardziej się przyda?

Zastosowań prześcieradeł nieprzemakalnych jest bardzo dużo. Z pewnością, pościel ta cieszy się wśród rodziców. Wodoszczelne prześcieradło doskonale chroni materac przed nocnymi wpadkami dzieci. Dostępne są prześcieradła do łóżeczek noworodków, jak też i tych starszych dzieci. Prześcieradła nieprzemakalne są też często wybierane przez właścicieli zwierząt domowych.

Komentarze (31)
Oceń