• -20%
160x200 Ochraniacz Podkład na materac 160x200
search
  • 160x200 Ochraniacz Podkład na materac 160x200

160x200 Ochraniacz Podkład na materac 160x200

61,50 zł
49,20 zł Zniżka 20%
Brutto

Ochronny podkład na materac 160x200 

Podkłady wodoodporne są doskonałym rozwiązaniem, na zabezpieczenie naszego łóżka przed zniszczeniem. Nasze ochraniacze są w 100% nieprzemakalne oraz skuteczne w ochronie przed plamami i zabrudzeniami. Posiadają właściwości hipoalergiczne dzięki czemu stanowią doskonałą barierę dla bakterii oraz roztoczy. Świetnie sprawdzają się podczas walki z alergią.

Dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów nie musisz martwić się o komfort i higienę swojego snu. Podkłady zostały wykonane tak, aby nie hałasować podczas snu, jednocześnie zapewniając świetną jakość wykonania.

WYPRODUKOWANE W POLSCE

Ilość

 

Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku

 

Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny

 

Masz pytanie - tel: 694 688 822

 

Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena

Po czym rozpoznamy ochraniacz, który jest wart uwagi?

Na pewno musi być wykonany z materiałów o wysokiej jakości. Zwróćmy uwagę na to, aby materiały były w pełni wodoodporne oraz sprzyjające alergikom. Dzięki temu z tego rodzaju ochraniaczy może korzystać każdy z nas.

Ochraniacz za zadanie ma utrzymywać higienę, która w tymże przypadku jest bardzo, ale to bardzo ważna. Warto pamiętać o tym, ponieważ czystość w życiu odgrywa naprawdę ważną rolę. Musimy o tym pamiętać, ponieważ czystość w tym wypadku jest bardzo ważna. Ochraniacz pełni kilka bardzo ważnych funkcji, o których już wiemy. Musimy jednak także wspomnieć o wygodzie oraz komforcie. Musi on być odpowiedni dla naszych oczekiwań, jak i potrzeb. Nie mamy na myśli jedynie miękkości, ale także jest oddychający oraz niezwykle przyjemny dla skóry.

Ochraniacze nie tylko nadają się do łóżek małych dzieci, które nie zawsze zdążą w porę udać się do toalety. Ochraniacze jednak są także stosowane przez osoby dorosłe. Każdy z nas może wylać coś w łóżku. Gdy to jest zwykła woda, to nie ma żadnego problemu, ale gdy jest to kawa, sok, czy też coś innego, to robi się już spory problem. Wyczyszczenie materaca nie jest takie proste. Czasem przy użyciu domowych środków, jest to wręcz niemożliwe. Dbajmy o swój materac.

Komentarze (25)
Oceń