• -20%
120x200 Ochraniacz Podkład na materac 120x200
search
  • 120x200 Ochraniacz Podkład na materac 120x200

120x200 Ochraniacz Podkład na materac 120x200

51,65 zł
41,32 zł Zniżka 20%
Brutto

Zależy Ci na bezpiecznym i higienicznym śnie? - wybierz ochraniacz na materac 120x200!

To, co wyróżnia ochraniacze z naszego asortymentu, to przede wszystkim 100% skuteczność działania oraz rewelacyjna jakość! Nasze ochraniacze zostały stworzone z najlepszej jakości naturalnych materiałów, dzięki którym posiadają szereg właściwości:

✓ 100% wodoodporność

✓ właściwości antyalergiczne

✓ ochrona przed zabrudzeniami i zniszczeniami 

✓ rewelacyjna jakość

✓ ochrona przed odparzeniami i odleżynami

Produkt wyprodukowany w Polsce

Ilość

 

Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku

 

Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny

 

Masz pytanie - tel: 694 688 822

 

Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena

Plama na nowym materacu może być doprawdy frustrująca. Niestety dla nas jest widoczna tylko nieestetyczna strona tego, co tak naprawdę może okazać się sporym problemem. Zapewnienie ochrony materacowi to również zadbanie o swoje zdrowie. Zalany materac bardzo szybko pochłania wilgoć, co oczywiście jest siedliskiem chorobotwórczych bakterii.

Podkład nie należy do kosztownej inwestycji, a może okazać się wybawieniem od ponownego narażenia na sporą inwestycję. To popularna metoda dbania o czystość i wygląd mebli w sypialniach oraz pokojach dzieci. Wyroby te produkowane są w rozmiarach, które doskonale odpowiadają obecnym na rynku materacom. Dobrze dopasowany wymiarowo podkład jest 100% ochroną dla całej powierzchni bez względu na wielkość zabrudzenia.

Nie należy obawiać się wygody podczas wypoczynku, ponieważ ochraniacze w żaden sposób nie wpływają na komfort. Ich struktura nie jest wyczuwalna ze względu na grubość i wykonanie. Można liczyć także na jednoczesną ochronę przed zafarbowaniem materaca od kolorowego prześcieradła.

Komentarze (25)
Oceń